Úvod » FINCLUB - doplňky stravy » fin Uricaps Probi


        

fin Uricaps Probi

Výtažek z brusinek s inulinem i probiotiky

 

Obsah balení: 60 kapslí
naše cena bez DPH: 1 087 Kč
naše cena s DPH (15 %):
1 250 Kč

Uricaps Probi obsahuje výtažek z brusinek (zdroj patentované složky CranMax®) a z kořene čekanky (zdroj inulinu). Je obohacen o probiotika - denní dávka obsahuje až dvě miliardy probiotik Bifidobacterium longum, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus casei.

Brusinky - podporují přirozenou obranyschopnost organismu, podílí se na normálním stavu kostí a kloubů, mají pozitivní vliv na metabolismus bílkovin, glukózy a krevních tuků. Jsou užitečné při premenstruačním syndromu a menopauze. Patří mezi antioxidanty.

Čekanka - přispívá k funkci střevního traktu i jater, je užitečná pro normální stav kostí a kloubů, podporuje činnost srdce a cév, pomáhá udržet normální hladinu glukózy v krvi. Přispívá ke kontrole tělesné hmotnosti, k péči o močovou soustavu.

Inulin - druh rozpustné vlákniny, je živnou půdou pro prospěšné střevní bakterie, může přispět ke správnému zažívání, doporučuje se v rámci péče o střevní flóru, která bývá narušená např. nevhodnou stravou, užíváním antibiotik, během cest do zahraničí.

Lactobacillus a Bifidobacterium - mléčné bakterie, které jsou nezbytnou součástí střevní mikroflóry, mohou příznivě ovlivnit zdraví konzumenta zlepšením rovnováhy jeho střevní mikroflóry.

Statisticky patří mezi časté odběratele těchto produktů osoby, které chtějí poskytnout svému močovému ústrojí zvýšenou péči. Mezi kupujícími jsou to většinou ženy, které hledají cesty, jak přírodní cestou dbát na pohodu střev či močových cest.

 

Parametry

Obsah účinných látek: Obsah účinných látek ve 2 kapslích: 500 mg brusinkového prášku (Vaccinium macrocarpon) - zdroj složky CranMax®, 360 mg inulinu. V momentu výroby obsahuje minimálně 2 miliardy probiotik (Bifidobacterium longum, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus casei).
Obsah: 60 kapslí
Doporučené dávkování: 1 kapsle 2x denně
Návod k použití: Ráno a v poledne, před jídlem, dostatečně zapít. Výrobek není určen dětem do 3 let. Přípravky nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávkování. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika
Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Přiložené soubory

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.