Úvod » JOALIS Informační preparáty

JOALIS Informační preparáty

Doplňky stravy Joalis - přírodní detoxikační produkty

Pomozte svému organismu obnovit vitalitu přirozenou cestou.

Doplňky stravy Joalis jsou čistě přírodní produkty zpracované moderní technologií, která dokáže ukládat informace o toxinech do nosiče, kterým jsou běžné potraviny. Na základě rozpoznání této informace organismus aktivuje svůj obranný systém a příslušný toxin tak vyloučí svými vlastními silami. Druhou složkou přípravků Joalis jsou rostliny a jiné aktivní látky.

Přípravky Joalis nedodávají do těla žádnou umělou chemickou látku, ani samy o sobě neodstraňují toxiny – poskytují organismu informaci, jak se toxinů s využitím přirozených samoregeneračních schopností zbavit. Tento proces má dlouhodobější charakter, pozitivní změnu lze očekávat zhruba po měsíci, v závislosti na závažnosti problému a době, po jakou trvá.

Účinost vybraných preparátů byla ověřena klinickými studiemi.

Přípravky Joalis jsou doplňky stravy na čistě přírodní bázi zpracované specifickou informační technologií obsahující bylinné extrakty.

Z důvodu nutnosti splnění podmínek nařízením Evropského parlamentu a rady Evropského společenství (ES) č.1924/2006, které vstoupilo v platnost dnem 14. prosince 2014, již nesmíme zákazníkům poskytovat další informace o konkrétních účincích produktů Joalis, a o jejich blahodárném vlivu na organizmus. Všechny tyto informace byly ze stránek odstraněny. Veškeré informace jsou tedy v souladu s tzv. On-hold seznamem a zde povolenými tvrzeními.